Kitab-ül Hiyel PDF

Tunisiamobilitycongress.com Kitab-ül Hiyel Image
AÇIKLAMA

Kitab-ül Hiyel harika bir kitap. Bu kitabın yazarı İhsan Oktay Anar. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve İhsan Oktay Anar'den Kitab-ül Hiyel kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Puslu Kıtalar Atlası'yla birçok okuru şaşırtan ve sevindiren İhsan Oktay Anar'ın ikinci romanı Kitab-ül Hiyel, "eski zaman mucitlerinin inanılmaz hayat öyküleri"ni anlatıyor. Yafes Çelebi, Calud ve Lalezar Necef Bey'den Angilidis Efendi'ye, Samur ve Yağmur Çelebiler'den Uzun İhsan Efendi'ye bir sürü mucit, hiyelkar, aktarıcı, "rivayet edici", mağdur, sarhoş, meyhaneci, kahveci... Okuyanın okumayanlara kolay anlatamayacağı ama insanın birileriyle paylaşmak isteyeceği romanlardan, Kitab-ül Hiyel.Sayfa Sayısı: 144Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: İletişim Yayıncılık 

Kitapçı Samet Yangın Etiketler: Fantastik, İhsan Oktay Anar, Kitab-ül Hiyel, Roman, Tarih. Çizimlere döktüğü icatlar İmparatorluk Hiyel Nazırı Uzun İhsan Efendi tarafından kabul görmüyor.

BILGI

YAZAR: İhsan Oktay Anar

DOSYA ADI: Kitab-ül Hiyel.pdf

ISBN: 9789754705423

YAYIN TARIHI: 1996

DOSYA BOYUTU: 5,64 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Kitab-Ül Hiyel | SeePDF

Kitab-ül Hiyel. İhsan Oktay Anar. 1996. "Oysa zayıflık denen şey hayat, iktidar ise ölüm değil miydi?". ✤. Ayın son gününden son yorum yazısıyla herkese merhaba!

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

İHSAN OKTAY ANAR - Kitab-Ül Hiyel - Kitap ( 2017 Klasik Kitap...)

Kitab-ül Hiyel İhsan Oktay Anar'ın eseridir. Konusu. Eser, III. Selim (1789-1807) zamanından II. Meşrutiyet (1908)'in ilanına kadar ki döneminde usta-çırak ilişkisine dayanan ve birbirini takip eden üç...

İLGILI KITAPLAR